Yeni Günaydın
Geri

İsrail Televizyon Kanalından Dünyaya Savaş Tehditi!

İsrail televizyon kanalı Channel 14'ün sunucusu Shai Golden, tüm dünyayı İsrail'in savaş gücüyle tehdit etti.
İsrail Televizyon Kanalından Dünyaya Savaş Tehditi!
Haberler / Dünya
20 Kasım 2023 Pazartesi 18:00
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

İsrail televizyon kanalı Channel 14'ün sunucusu Shai Golden, tüm dünyayı İsrail'in savaş gücüyle tehdit etti. Netanyahu'ya yakınlığıyla bilinen Channel 14 televizyon kanalının sunucusu ülke isimlerini tek tek sayarak dünyaya savaş ve soykırım tehdidi savurdu. Sunucunun "Aklınızın hayalinizin almayacağı soykırımları yaşayacaksınız." sözleri kan dondurdu.

Gazze'ye yönelik saldırılarına 46. günde devam eden İsrail'de televizyon kanalı Channel 14'ün sunucusu tüm dünya ülkelerini savaş ve soykırımla tehdit etti.

"SOYKIRIMLAR YAŞAYACAKSINIZ"

Tüm dünyaya soykırım ve savaş tehdidi savuran Shai Golden, "Sizden kaç kişiyi öldüreceğiz, bedenlerinizi parçalara ayıracağız. Tüm öldürülen İsraillilerin intikamı için, hayatınızda görmediğiniz bir katliam olacak, tarihte şahit olmadığınız bir katliam olacak. Neler olacağını anlatıyorum size, haberiniz yoktur diye buradan söylüyorum. Aklınızın hayalinizin almayacağı soykırımları yaşayacaksınız" diyerek içindeki vahşeti tüm dünyaya gösterdi.

"ABD'YE KAFA TUTACAĞIZ"

Sunucu içindeki vahşeti dışarı aktarırken işgal altındaki Gazzeyi ve Lübnan,İran ABD'yi tehdit etti. Yaptığı açıklamada, " Biz geliyoruz, Gazze'ye, Lübnan'a, İran'a geliyoruz. Her yere geleceğiz. İsterse tüm dünya bizi boykot etsin, ABD dahil herkese kafa tutacağız. Siz ve destekçilerinizin arasından istediğimiz herkesi öldüreceğiz" dedi.

"İSRAİL ZİHNİYETİ BÖYLEDİR"

Bütün dünyanın gördüğü kanlı İsrail zihniyetine de yer veren sunucu Shai Golden, bu açıklamalardan sonra şunu da ekledi , "İsrail zihniyeti böyledir, ister sosyal medyada birlik olun, ister Filistin sloganları atın ağlayıp kendinizden geçin. Biz eninde sonunda sizi yok etmeye geleceğiz. Bu videoyu her yerde paylaşın."

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR

 Müslüman
 21 Kasım 2023 Salı 01:00
savaşmaktan korkan korkaklar sizler silahsız insanlari bomba ile öldürür kendi peygamberinizi katledersiniz , haddini bil

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNDEM EKONOMİ POLİTİKA DÜNYA MEDYA SPOR YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SAĞLIK MAGAZİN KÜLTÜR-SANAT TEKNOLOJİK YAŞAM BUGÜN NEYE ZAM GELDİ DİKKAT! İLGİNÇ HABERLER
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2023 Yeni Günaydın